Sveicināts viesi! Jūs varat autorizēties vai reģistrēties.

Spēle Tornis. 54 detaļas. Koks

Spēle Tornis. 54 detaļas. Koks
Modelis: 4621002259829
Pieejamība: Pieejams
17,19€
Bez nodokļa: 14,21€

“Tornis”-tā ir aizraujošā galda spēle. Spēlēšanas princips ir diezgan vienkāršs: no taisniem koka stienīšiem tiek uzcelts tornis (katrs jauns “stāvs” taisīts ar salikšanas virziena maiņu), bet pēc tam spēlētāji akurāti izņem pa vienam stienītim un liek to torņa augšā.

Kā vinnēt spēlē “Tornis”

Vinnētājs ir tas, kurš pēdējais paņems stieni un tornis nesaruks. Jādarbojas ļoti uzmanīgi, un tāpat uzreiz jāizdomā kā likt elementu augšā: jo dažkārt tas ir pat sarežģītāk, nekā izņemt to no “fundamenta”.

Cik augstu var uztaisīt torni?

Ja spēlētāji ir ar pieredzi un viņi ir uzmanīgi, tad tornis sanāk ļoti augsts: no puses izskatās, ka ja uz augšu nokāpsies taurenis, tad visa konstrukcija sabruks. Daudzi ceļ augstu torni nevis spēles robežās, bet vienkārši intereses pēc – piemērām, lai ar to kopā nofotografēties vai lai to skaisti nomest. Starp citu, torņa kritumu māca amerikāņu skolās fiziskas stundās.

Kāpēc šī spēle ir noderīga bērniem?

Pirmkārt, “Tornis” lieliski attīsta sīko motoriku, t.i. aktivizē tās smadzeņu daļas, kas ir atbildīgas par domāšanu un jutekļu. Ir zināms, ka tādas spēles palīdz sirds un asinsvadu slimību profilaksē vecumdienās un ievērojami paātrina bērna intelektuālo spēju attīstību.

Otrkārt, “Tornis” apmāca telpas un arhitektūras domāšanu: jāpadomā kāds stienis ir mazāk noslogots, lai to izņemt – uzdevums ir diezgan sarežģīts, bet bērnam tas ir ļoti nepieciešams.

Treškārt, spēle “Tornis” attīsta komandas garu: bērni var spēlēt to kopā un uzlabot savas komunikācijas spējas.

Ceturtkārt, “Tornis” ir ļoti laba ģimenes spēle: jo tajā ir interesanti spēlēt gan bērniem, gan pieaugušiem.

Kādi vēl šis spēles nosaukumi tiek izmantoti?

Visā pasaulē spēle “Tornis” ir pazīstamā ar dažādiem nosaukumiem. Pie mums to sauc arī par “Pilsētiņa”, Amerikā – “Dženga”, Brazīlijā – “Zemestrīce”, bet Eiropā tā ir pazīstamā kā “Pizas tornis”, bet Dānijā kā “Ķieģeļu māja”.

Izgatavota no ekoloģiski tīras koksnes. Materiāls: dižskābardis.

Domāts priekš bērniem, kas ir vecāki par 5 gadiem.

Rakstīt atsauksmi

Jūsu vārds:


Jūsu atsauksmes: Piezīme: HTML netiek pieņemts, lūdzu izmantojiet neformatētu tekstu.

Vērtējums: Slikts           Labs

Ievadiet kodu, kas redzams uz attēla: