Sveicināts viesi! Jūs varat autorizēties vai reģistrēties.

Radošais gliemežvāku komplekts ''Shell''

Radošais gliemežvāku komplekts ''Shell''
Ražotājs: Toy-Kraft
Modelis: 8906022395440
Pieejamība: Pieejams
7,76€
Bez nodokļa: 6,41€

Par gliemežvākiem

Gliemežvāki ir skaistas dabas objekti, gluži kā puķes vai taureņi. Tie ir dzīvnieku grupu ārējie skeleti, ko sauc par moluskiem un šis ārējais skelets ir ļoti svarīgs šiem radījumiem. Tas nodrošina to formu un stingrību, aizsardzību, un nereti kalpo kā maskēšanās no plēsējiem.

Moluski padara gliemežvākus no kalcija, ko tās gūst no savas vides - vai nu no pārtikas, ko viņi ēd, vai no ūdens, ko viņi dzer. Kad mazs molusks paradās no savas olas, tā ienāk pasaulē, kas aprīkota ar nelielu čaumalu! Šis apvalks ir daļa no dzīvnieka, kas aug, kā dzīvnieks aug, pateicoties savām vajadzībām. Katrs molusks padara gliemežvāku par unikālu, atstājot to.

Apbrīnojami gliemežvāki ar savu formu, izmēru, krāsu un faktūru. Gliemežvāku cienītāji var apbrīnoties ar dabas skaistumu tā daudzveidībā.  Tie paliek, kad dzīvnieks mirst, ir neskaitāmi daudz gliemežvāku var atrast uz pludmalēs. Tie ir neizsmeļams, bagātīgs un viegli pieejams dabas resurss.

 

Kopiena, kas dzīvo tuvu piekrastei, tos izmanto jau vairāk nekā desmit gadus dekoratīvos nolūkos. Tie izmanto gliemežvākus, lai veidotu kaklarotas un citus rotājumus, izrotāt savas mozaīku objektus, piemēram, sienas, spoguļus, glabāšanas kastes, vāzes un daudziem citiem produktiem. Tie kalpo kā alternatīvs ienākumu avots daudzām vietējiem amatniecības nozarē.

Šis vaļasprieks komplekts

Šis komplekts palīdzēs bērniem izdarīt sešus neatvairāmus ledusskapja magnētiņus. Seši gliemežvāku sortimenti un trīs krāsu krāsainais smilti ir speciāli uzkrāts šim komplektam. Vispopulārākie gliemežvāki Indijā ir tādi kā Mukku gliemežvāki, Black yuri, balti gliemežvāki, pogu gliemežvāki (gludi), pogu gliemežvāki (lieli), brūni gliemežvāki. Gliemežvāku lielums un forma dod iespēju veidot dizainu uz līdzenas virsmas, izmantojot līmi, kas ietilpst komplektā. Izmantojot dažas ļoti viltīgas gliemežvāku kombinācijas un krāsaino smilti, var padarīt sešus ledusskapja magnētiņus.

Komplektā pievienoti seši mazi dēli gliemežvāku formā. No tiem var izgatavot gliemežvāku ledusskapja magnētiņus. Atkarībā no tā, ko cilvēks grib izdarīt, to viņš arī izvēlas. Jūs varat atkārtot ledusskapja magnēti, kas norādīts uz iepakojuma. Pēc tam kad gliemežvāks ir sakārtots un novietots un dēļa, to pielīmē, bet atlikumus, ja tādi ir, nogriez. Uz katra magneta gabala otrajā pusē ir līme, uz kura to var novietot uz ledusskapja. Lūdzu, pārbaudiet magnēta otro pusi pirms līmēt.

 

Rakstīt atsauksmi

Jūsu vārds:


Jūsu atsauksmes: Piezīme: HTML netiek pieņemts, lūdzu izmantojiet neformatētu tekstu.

Vērtējums: Slikts           Labs

Ievadiet kodu, kas redzams uz attēla: