Sveicināts viesi! Jūs varat autorizēties vai reģistrēties.

Radošais komplekts ''Maska''

Radošais komplekts ''Maska''
Ražotājs: Toy-Kraft
Modelis: 8906022394412
Pieejamība: Pieejams
13,51€
Bez nodokļa: 11,17€

Venēcijas Maskarāde

Venēcijas maskas no pilnīgas neziņas ieguva šodien tādu popularitāti, ka šobrīd šis nosaukums bieži vien lietots kā sugasvārds.  Šī mākslas formai ir bagāta vēsture, kas ar savām saiknēm atgriežas uz renesanses laiku un pat ārpus tās. Vēsturisks fons dod iedvesmu šo mūsdienu šedevriem. Venēcijai ir svarīga loma attīstībā. Šī neatkarīgā pilsēta bija republika, kas stratēģiski izdevīgi atrodas uz Adrijas jūras piekrastē un pazīstamā ar tirdzniecību. Publiskā maskēšana kļuva unikāla spēle starp iedzīvotājiem. Šī darbība tika ļaunprātīgi izmantota, kad visas iedzīvotāju grupas sāka slēpt savu identitāti, iesaistoties apšaubāmās rīcībās.

Venēcijas maskas parādījās viduslaiku ēras laikā Itālijā kultūras un reliģijas depresijas laikā. Cilvēki izmantoja krāsainas maskas, lai atbrīvotu sevi no kaimiņu tiesāšanas, tāpēc ka visi zināja viens otru tik mazā pilsētā. Muižnieki un bagātie cilvēki, kā arī zemnieki – visi meklēja anonimitāti, valkājot šīs maskas. Pat zināms, ka garīdznieki izmantoja tos, ejot dejot. Pēc 1100 gada maskarāde tika aizliegtā ar katoļu baznīcas noteikumiem, it īpaši svētajās dienās.

Tikai pēc Venēcijas karnevāla popularizēšanas, maksas atkal kļuva populāras. Ikgadējs "Venēcijas karnevāls" kļuva par starptautiski pazīstamu notikumu, to svina gan tūristi un gan venēcieši. Asociācija ar Venēciju un maskām tika noteikta uz visiem laikiem, bet masku vēl viena attīstība notika kad maskām tika pievienotas personības, kas izstrādāja mākslinieki. Ielas tirgotāji, sacensībās pievērst uzmanību Venēcijas tirgū, piedāvāja izklaides pasākumus un Venēcija kļuva par teātra vietu. Venēcijas dzīve tika pārsniegta komēdiju un parodiju formā, izmantojot maskas, lai parādītu personas un to rakstura iezīmes, kuras tika attēlotas. No Venēcijas šis teātris devās uz citām Eiropas valstīm,  popularizējot maskas vēl vairāk.

Pavisam nesen Venēcijas karnevāla maskas ir popularizētas, pateicoties režisora ​​Stenlija Kubrika Holivudas filmai "Acis plaši aizvērtas" (1999.g.), kur galvenās lomās spēlēja - Toms Krūzs un Nikola Kidmena.

Mūsdienu karnevāli ir atdzīvinājusī mākslu Venēcijas masku izgatavošanā. Atpazīstami Venēcijas masku veidi turpina apžilbināt tūristus, dejotājus, un grezno izrāžu dalībniekus karnevāla laikā un šobrīd jau visa gada laikā.

Tradicionālā metode kā pamatmateriālu maskas izgatavošanai izmanto mālu. Lielākā masku daļa ir izgatavotas no Papier-Mâche, lipīga pastas izgatavotas no papīra sloksnes un līmi. Šis apmetuma materiāls slāņveidā pārklāj pamatni, tad izžūst, un tas tiek noņemts, lai veidotu pamata masku. Jautrā daļa sākas, kad mākslinieks glezno maskas rotājumu - zelta, sudraba, karaļa purpura, saulains dzeltena, un citas spilgtas krāsās. Turpmākie rotājumi ietver vizuļus, zīda lentes, eksotisko putnu spalvas, dārgakmens, ādas, zelta piekariņus, mirdzēšanu, un jebkādus citus rotājumus. Bauta maska ​​aptver visu seju, ar spītīgu zoda līniju, tai nav mutes, un daudz rotājumu. Puse-maska ​​ar zelta un sudraba svītrām un dārgakmeņu acīm saucās par Columbino, kuru jūs turat blakus jūsu sejai ar tai pievienoto nūju. Citas populāras formas ietver lielu, līku degunu, melnbaltos dimantus, kas sauc par Arlekīna modeli, un spilgti sarkanas, savilktas lūpas. Venēcijas maskas lietošana ir izplatījies arī Halovīnos, kā arī svētkos, kurus ziemeļu un dienvidu amerikāņi sauc par Mardi Gras, bet tie vienmēr ietver savu bagāto Itālijas vēsturi.

Šajā komplektā ietilpst trīs maskas ​​bāzes, kas izgatavotas no plastmasas, un tie ir līdzīgas Venēcijas laika Pedrolino maskām, kas attēlo nevainību un jaunību. Skaistu dizainu var izveidot no masku ​​bāzēm, izmantojot dizainu kas interpretē venēciešu laiku. Parādītais uz iepakojuma dizains var tikt izmantots rezultāta sasniegšanai.

Instrukcija maskas krāsošanai


1. Trīs metāla krāsas ir piedāvātas komplektā - sarkanā, dzeltenā un zilā. Jūs varat samaisīt šīs trīs pamatkrāsas, lai iegūtu toņus, kā parādītas zemāk.

 

2. Vispirms izvēlieties jūsu bāzes krāsu. Jums ir iespēja gleznot visu masku ar šo krāsu vai atstājot noteiktas porcijas – instrukcijas uz iepakojuma vākos. Tomēr ir svarīgi, lai krāsas lūpu zonu būtu izmantotas no bāzes krāsas. Lūpas rūpīgi krāsotas ar citu toni, un tas būs izcila maskas daļa.

 

3. Acis ir vēl viena ļoti svarīga daļa Venēcijas maskā un šeit arī var piemērot daudz variāciju - tāpat skropstas, acu tušu, acu ēnojumu ... utt. Tas dod maksai personas identitāti.


4. Mirdzošā līme, kas ietilpst šajā komplektā - zelta krāsa var kalpot kā marķieris un dod maskai ​​ pārsteidzošu un žilbinošu izskatu.


5. Visbeidzot lenti sagriež divās daļās un pievieno masku sānos.


6. Jūsu Venēcijas maska ​​tagad ir gatava, ar to palīdzību jūs varat noslēpt savu identitāti, bet atklāt savu talantu un personību.

Rakstīt atsauksmi

Jūsu vārds:


Jūsu atsauksmes: Piezīme: HTML netiek pieņemts, lūdzu izmantojiet neformatētu tekstu.

Vērtējums: Slikts           Labs

Ievadiet kodu, kas redzams uz attēla: