Sveicināts viesi! Jūs varat autorizēties vai reģistrēties.

Bērnu attīstoša rotaļlieta “Jautrā bitīte” ar radio vadāmo pulti ar gaismas un skaņas efektiem

Bērnu attīstoša rotaļlieta “Jautrā bitīte” ar radio vadāmo pulti ar gaismas un skaņas efektiem
Ražotājs: Play Smart
Modelis: 4983726160684
Pieejamība: Pieejams
36,59€
Bez nodokļa: 30,24€
Spilgtā Radiovadāmā bitīte – jaunā attīstoša rotaļlieta ar gaismas un skaņas efektiem. Rotaļlieta ir vadāma ar ērtu pulti. Uz pulti atrodas 2 spilgtas pogas ar vadības virzieniem (virziens uz priekšu un atpakaļ), mīkstā antena.
Poga “pagrieziens” aktivizē radiovadāmo bitīti, un tā sāks jautri griezties. Kad rotaļlieta rāpo, tas kājiņas kustās. Radiovadāmā bitīte prot ne tikai skraidīt, ja nospiest lielas pogas, kad atrodas rotaļlietas mugurā, bērns dzirdēs gaiļa, vardes, pīles un zaķa skaņas. Spiežot uz deguntiņa ir dzirdams reālistiskā bites skaņa. Mugurā vēl ir podziņa, spiežot kuru sāks skaņot melodija. Ir melodijas automātiskā atkārtojuma poga. Pogas, kuras ir nospiestas, mirdz. Ja rotaļlieta ir ieslēgta, radiovadāmā bitīte atskaņos 4 skaņas ik 15 sekundēs.
Šī jautrā bitīte stimulēs jūsu mazuli veikt aktīvas darbības. Radiovadāmā bitīte mudina sīkās motorikas attīstību, kustību koordināciju, spēju orientēties telpā, “iemesls – rezultāts” saikni saprašana, loģiku, domāšanu, iztēli, palīdz fiziski un emocionāli attīstīties.
Tā kā vadīšana ir ļoti viegla, pat pats mazākais bērns viegli sapratīs kā darbojas rotaļlieta.
Izmērs: 17x14x15 cm

Rakstīt atsauksmi

Jūsu vārds:


Jūsu atsauksmes: Piezīme: HTML netiek pieņemts, lūdzu izmantojiet neformatētu tekstu.

Vērtējums: Slikts           Labs

Ievadiet kodu, kas redzams uz attēla: