Sveicināts viesi! Jūs varat autorizēties vai reģistrēties.

Toy-Kraft

Skatīt kā:
Saraksts
Režģis
Skatīt vienlaicīgi:
Kārtošanas secība:
BĒRNU RADOŠAIS KOMPLEKTS "Smilšu gleznas. Jūras dzelmē"
Komplekts radošumam “Smilšu gleznas. Jūras dzelmē. ". Smiltis- unikāls un pakļāvīgs materiāls. Tam ir spēja piesaistīt cilveka uzmanību ar savu elastību un spēju ieņemt jebkuru formu. Kompelktā ietilpst bildītes-šabloni ar jūras iemītnieku attēliem. Ar smilšu un līmes palīdzību Jūs varēsiet izvei..
7,39€
Bez nodokļa: 6,11€
Lupatu lelle ir lielisks katras ģimenes draugs, jo ar savu mīļumu un interesanto personību patīk ikvienam. Lupatu lelle attēlota grāmatās gan kā komercionāla lieta, gan kā hobijlieta gan kā bērnu rotaļlieta. Termins "lupatu lelle" tiek lietots, lai aprakstītu jebkuru lelli, kas ir pilnībā izgat..
14,38€
Bez nodokļa: 11,88€
Komplekts dairadei "Vilnas lupatu lelle"
Lupatu lelle ir ievērojama ar savu jauko dabu, tā ir apburoša sieviete, patīkama  un veidota no pārsteidzoši izturīga materiāla. Labākais un vieglākais veids, kā padarīt lupatu lelli dažādu, ir saģērbt viņu ar dažādām spilgtām un ievērojamām kleitām. Šajā komplektā ir  2 LELLES . Da..
14,38€
Bez nodokļa: 11,88€
Radošais Gliemežvāku komplekts
Gliemežvāki- tas ir brīnišķīgs ekoloģisks materiāls. To skaistumu var salīdzināt ar tauriņu un ziedu skaistumu. Tās ir vairāk nekā vienkārši jaukas greznumlietiņas, kas atrastas pludmalē. Tās ir atmiņas par vasaru, sauli, jūru. Šajā komplektā gliemežvāki, speciāli ir salasīti pēc izmēriem un ..
14,54€
Bez nodokļa: 12,02€
Radošais gliemežvāku komplekts ''Shell''
Par gliemežvākiem Gliemežvāki ir skaistas dabas objekti, gluži kā puķes vai taureņi. Tie ir dzīvnieku grupu ārējie skeleti, ko sauc par moluskiem un šis ārējais skelets ir ļoti svarīgs šiem radījumiem. Tas nodrošina to formu un stingrību, aizsardzību, un nereti kalpo kā maskēšanās no plēsējie..
7,76€
Bez nodokļa: 6,41€
Radošais komplekts "Vāze ar fliteriem"
Māla vāzes, kas izgatavotas pēc Jūsu dizaina kļūs par lielisku mājas dekoru. Ņemiet smiltis, līmi, spīdumus, un pārvērtiet vāzi par brīnišķīgu mākslas darbu. Paraugus Jūs atradīsiet iepakojumā, vai varēsiet izgudrot paši savus. Komplektā: trīs māla vāzes, 6 krāsu smiltis, spīdumi (sudraba un..
14,54€
Bez nodokļa: 12,02€
Radošais komplekts ''Maska''
Venēcijas Maskarāde Venēcijas maskas no pilnīgas neziņas ieguva šodien tādu popularitāti, ka šobrīd šis nosaukums bieži vien lietots kā sugasvārds.  Šī mākslas formai ir bagāta vēsture, kas ar savām saiknēm atgriežas uz renesanses laiku un pat ārpus tās. Vēsturisks fons dod iedvesmu šo m..
13,51€
Bez nodokļa: 11,17€
Radošais komplekts ''Masku parāde''
Šajā komplektā ietilpst četras masku bāzes, kas ir izgatavotas no plastmasas. Personalizētu dizainu var izveidot no šīm masku bāzēm. Masku dizains uz iepakojuma var izmantot kā iedvesmojošas idejas un turpināt iesākto. Viens var izkrāsot dažādas dzīvnieku sejas, smieklīgus klaunus, populārus pers..
13,51€
Bez nodokļa: 11,17€
Radošais komplekts ''Ziedi''
Ziedu un citu dažādu elementu salikšana pušķu kompozīcijās. Š māksla ir pazīstama kopš seniem laikiem. Šī komplekta saturs ļaus jums salikt 20 dažādas ziedu kompozīcijas no papīra salvetes un blīva papīra. Šī instrukcija satur vērtīgus padomus par to, kā izveidot dažādus spilgtu krāsu ziedius..
15,66€
Bez nodokļa: 12,94€