Sveicināts viesi! Jūs varat autorizēties vai reģistrēties.

Interaktīvie plakāti

Interaktīvie plakāti
Skatīt kā:
Saraksts
Režģis
Skatīt vienlaicīgi:
Kārtošanas secība:
Apmācošā rotaļlieta “Jautrība fermā”
Rotaļlieta satur daudz interesantas informācijas un interesantu faktu. Katrs bērns ar lielu prieku apgūst jauno, uzmina mīklas un atklāj noslēpumus, tieši tāpēc lasīšana nes bērniem ne tikai labumu, bet arī prieku.Iemācīt bērnu lasīt ar prieku no pašas bērnības palīdzēs apmācošā grāmata “Jautrība..
9,80€
Bez nodokļa: 8,10€
Bērnu sensora klavieres “Gribu jautri spēlēt klavieres”
Sensora planšete ar skaņu “Gribu jautri spēlēt klavieres” palīdzēs bērnam iepazīties ar muzikālo instrumentu pasauli jautrā un saprotamā formā. Nospiežot pogas zem atbilstoša attēla, bērns izdzirdēs dažādu instrumentu skaņas. Pie tam, planšete palīdzēs iemācīties notis, attīstīs bērna iztēli un m..
11,65€
Bez nodokļa: 9,63€
Digitālā grāmata “Mācāmies burtus un vārdus”
Krāsainā attīstošā grāmata  – tā ir krāsainas grāmatas “Ābece” un sensora planšetes ar skaņu kopsavilkums. Ar tādas rotaļlietas palīdzību vecāki bez liekām pūlēm palīdzēs savam bērnam iemācīties alfabēta burtu nosaukumus un izrunu. Sensora planšete darbojas ar baterijām. Runājošā grāmata att..
11,17€
Bez nodokļa: 9,23€
Divpusējā interaktīvā tāfele   " Runājošā ābece"
Divpusējā interaktīvā tāfele   " Runājošā ābece” ietver sevī divpusēju planšeti, kur vienā pusē ir runājošā ābece, otrā pusē tāfele zīmēšanai . Vienā pusē ir attīstošais rotaļu plakāts, kurš rotaļu veidā palīdzēs bērnam iemācīties alfabētu, otrā pusē tāfele zīmēšanai un rakstīšanai,kur var t..
12,99€
Bez nodokļa: 10,74€
Divpusēja interaktīvā tāfele “Reizināšanas tabula”
Interaktīvā tāfele sastāv no 4 režīmiem : 1. Izpētam ciparus un skaitļus. Nospiežot podzīnu, bērns dzirdēs ciparu un skaitļu nosaukumu. 2. Apmācība. Bērns pats izvēlas reizināšanas piemēru un dzird tā atbildi/iznākumu. 3. Eksāmens. Bērnam jāatrisina uzdevumi. 4. Spēle “Atrodi cipa..
12,99€
Bez nodokļa: 10,74€
Divpusēja interaktīvā tāfele “Zoodārzs”
Divpusēja interaktīva tāfele “Zoodārzs” 2 in 1. Vienā pusē attēloti Zoloģiskā dārza dzīvnieki, kur nospiežot sensora pogu,  varēsiet uzzināt visu par dzīvnieku, kā arī ,tiks atskaņota tam raksturīgā skaņa. Vadība : - Ieslēgšanas/ izslēgšanas poga. - Nospiežot pogu blakus dzīvniek..
15,99€
Bez nodokļa: 13,21€
Elektroniskais mācību plakāts "Ābece bērnu drošībai"
Plakāts “Ābece bērnu drošībai” palīdzēs Jūsu bērnam patstāvīgi iemācīties alfabētu un nostiprinās iegūtās zināšanas spēles veidā. Plakāts darbojas četros režīmos: 1. “Ieslēgšanas/izslēgšanas poga “- nospiežot šo pogu sākas alfabēta mācīšanās process. 2. “Eksāmens”- nospiežot šo pogu t..
9,99€
Bez nodokļa: 8,26€
Elektroniskais mācību plakāts “Jautrais Zoodārzs”
«Jautrais Zoodārzs» - Elektroniskais mācību plakāts, kurš ļaus bērnam iepazīt dažādu dzīvnieku izdotās skaņas. Šis plakāts ir ļoti ērts lietošanai. Vecāki varēs palīdzēr bērnam apgūt jaunas zināšanas. Plakātu iespējams novietot uz jebkuras virsmas,gan uz galda, gan piestiprināt pie sienas.To ..
9,99€
Bez nodokļa: 8,26€
Elektroniskais mācību plakāts “Mājdzīvnieki”
Uz plakāta attēloti dažādi mājdzīvnieki, kuriem katram blakus ir sensora poga. Ar plakāta palīdzību Jūs varēsiet iepazīstināt bērnu ar dažādu dzīvnieku nosaukumiem, interesantiem faktiem par tiem, tāpat arī mazulis varēs iepazīt katram dzīvniekam raksturīgo skaņu. Iespējami 3 darba režīmi..
9,99€
Bez nodokļa: 8,26€
Elektronisks apmācošais plakāts ar skaņu + paklājs zīmēšanai “Ferma”
Elektronisks plakāts ar skaņu “Ferma”-spilgts un krāsains plakāts, uz kura mazulis varēs zīmēt ar ūdens mārkeri, iepazīties ar fermas iemītniekiem, iemācīties krāsas, dzejoļus, notis, klausīties dziesmu. Ar ūdens mārkeri, kas ir iekļauts komplektā, zīmēt ir ļoti vienkārši, atvērām vāciņu, ielejam..
22,19€
Bez nodokļa: 18,34€
Elektronisks plakāts ar skaņu “Jūras ceļojums”
Elektronisks plakāts ar skaņu “Jūras ceļojums”, tirdzniecības marka “Gudrs Es”, ir spilgts un krāsains plakāts, uz kura mazulis varēs zīmēt ar ūdens mārkeri, iepazīties ar jūras iemītniekiem, iemācīties krāsas, dzejoļus, notis, klausīties dziesmu. Ar ūdens mārkeri, kas ir iekļauts komplektā, zīmē..
22,38€
Bez nodokļa: 18,50€
Elektronisks plakāts ar skaņu “Transports”
Spilgts muzikālais plakāts palīdzēs bērnam iemācīties dažāda transporta veidus, krāsas un pat notis. Apmācība notiek diezgan dinamiskā režīmā, bērns nospiedīs sensora pogas ar attēliem un izdzirdēs diktora skaidrojumus. Pateicoties tam, ka uz plakāta var regulēt skaļumu, izmantot paklāju var jebk..
22,56€
Bez nodokļa: 18,64€
Galda spēle Runājošā ĀBECE iesācējiem (krievu valodā)
“Runājošā  ĀBECE” no skaņas plakātu Zinātnieks TM sērijas krievu valodas mācību iesācējiem. Poga ieslēgt/izslēgt; Poga “Mācības” – spiežot šo pogu, tiks atskaņoti visi alfabēta burti; Poga “Dziesmiņa” - spiežot šo pogu, tiks atskaņota jautrā dziesmiņa par ābeci; Poga “Skaņas”..
27,59€
Bez nodokļa: 22,80€
Izglītojošā spēle-plakāts “Ābece”
Mācāmies alfabētu viegli un jautri! Plakātā ir norādīti visi 33 krievu alfabēta burti. Katrs burts piedāvāts drukātā veidā un katram burtam klāt pievienots attēls vai vārds.Ieslēdziet plakātu un jūs dzirdēsiet: “Sveiki! Nospiež taustiņus!”.   Plakāta apakšēja daļā ir trīs sensora pog..
12,00€
Bez nodokļa: 9,92€
Izglītojošais plakāts “Ābece” **
Plakāts “Ābece” palīdzēs bērnam ne tikai ātri un viegli apgūt visus alfabēta burtus, pateicoties  krāsainām ilustrācijām, bet arī ļaus bērnam iepazīties ar pamata krāsām, notīm, bērnu dzejoļiem un dziesmiņām. Izglītojošam plakātam pievienots kvalitatīvs atskaņojums krievu valodā un patīkamās..
12,96€
Bez nodokļa: 10,71€