Sveicināts viesi! Jūs varat autorizēties vai reģistrēties.

Akvareļkrāsas

Akvareļkrāsas
Skatīt kā:
Saraksts
Režģis
Skatīt vienlaicīgi:
Kārtošanas secība:
Akvareļkrāsas  School Mini, 6 krāsas 31035
 Erich Krause akvareļkrāsas ideāli derēs zīmēšanai uz papīra vai uz kartona.   ..
0,91€
Bez nodokļa: 0,75€
Akvareļkrāsas "KLASIKA" 12 krāsas, bez otas Akvareļu krāsas “Klasika”. Akvareļu krāsas, pussausās, izgatavotas pamatā no organiskajiem pigmentiem un dabiskām saistvielām, kurām pievienots medus. Plastamsas trauciņā ar caurspīdīgu vāciņu. Akvareļu krāsām “Klasika” piemīt šādas īpašības : ..
1,59€
Bez nodokļa: 1,31€
Akvareļkrāsas "KLASIKA" 16 krāsas, bez otas Akvareļu krāsas “Klasika”. Akvareļu krāsas, pussausās, izgatavotas pamatā no organiskajiem pigmentiem un dabiskām saistvielām, kurām pievienots medus. Plastamsas trauciņā ar caurspīdīgu vāciņu. Akvareļu krāsām “Klasika” piemīt šādas īpašības : ..
2,07€
Bez nodokļa: 1,71€
Akvareļkrāsas "KLASIKA" 18 krāsas, bez otas Akvareļu krāsas “Klasika”. Akvareļu krāsas, pussausās, izgatavotas pamatā no organiskajiem pigmentiem un dabiskām saistvielām, kurām pievienots medus. Plastamsas trauciņā ar caurspīdīgu vāciņu. Akvareļu krāsām “Klasika” piemīt šādas īpašības : ..
2,33€
Bez nodokļa: 1,93€
Akvareļkrāsas "KLASIKA" 6 krāsas, bez otas Akvareļu krāsas “Klasika”. Akvareļu krāsas, pussausās, izgatavotas pamatā no organiskajiem pigmentiem un dabiskām saistvielām, kurām pievienots medus. Plastamsas trauciņā ar caurspīdīgu vāciņu. Akvareļu krāsām “Klasika” piemīt šādas īpašības : ..
0,97€
Bez nodokļa: 0,80€
Akvareļkrāsas "KLASIKA" 8 krāsas, bez otas Akvareļu krāsas “Klasika”. Akvareļu krāsas, pussausās, izgatavotas pamatā no organiskajiem pigmentiem un dabiskām saistvielām, kurām pievienots medus. Plastamsas trauciņā ar caurspīdīgu vāciņu. Akvareļu krāsām “Klasika” piemīt šādas īpašības : ..
1,10€
Bez nodokļa: 0,91€
Akvareļu krāsas “LUX”, izgatavotas pamatā no līmes auga- gumiarābika, kas piesātinātas ar augstas kvalitātes pigmentiem. Visu šo komponentu attiecība akvareļu krāsām nodrošina tādas īpašības kā izcilu caurspīdību,  tīru krāsu, un intensitāti krāsās. Neabšaubāmi akvareļu krāsas “LUX” ir l..
1,77€
Bez nodokļa: 1,46€
Akvareļkrāsas "PRESTĪŽS" 12 krāsas, bez otas Sērija “Prestižs”- tiem, kas vēlas izcelties. Šī ir sērija, kurā klasiskās zīmēšanas materiāli papildināti ar materiāliem ar savdabīgu nokrāsu, spīduma efektiem- zeltu un sudrabu. Akvareļu krāsas, pussausās, izgatavotas pamatā no organiskajiem pigm..
1,97€
Bez nodokļa: 1,63€
Akvareļkrāsas "PRESTĪŽS" 18 krāsas, bez otas Sērija “Prestižs”- tiem, kas vēlas izcelties. Šī ir sērija, kurā klasiskās zīmēšanas materiāli papildināti ar materiāliem ar savdabīgu nokrāsu, spīduma efektiem- zeltu un sudrabu. Akvareļu krāsas, pussausās, izgatavotas pamatā no organiskajiem pigm..
2,69€
Bez nodokļa: 2,22€
Akvareļkrāsas "PUĶĪTE" 8 krāsas, bez otas
Akvareļkrāsas "PUĶĪTE" 8 krāsas, bez otas Akvareļu krāsas, pussausās, izgatavotas pamatā no dabiskiem komponentiem un augstas klases pigmentiem.  Plastmasas iepakojums kalpos kā spēļu materiāls ne tikai bērniem, bet arī pieaugušajiem. Iepakojumu var izmantot arī, lai veidotu un radītu da..
1,42€
Bez nodokļa: 1,17€
Akvareļkrāsas "School" 31038
"Erich Krause School" akvareļkrāsas, 18 krāsas. Plastmasas kastīte ar 6 ailēm krāsu jaukšanai. Komplektā neietilpst otiņa.   ..
1,70€
Bez nodokļa: 1,40€
Akvareļkrāsas "TAURENIS" 10 krāsas, bez otas
Akvareļkrāsas "TAURENIS" 10 krāsas, bez otas Akvareļu krāsas, pussausās, izgatavotas pamatā no dabiskiem komponentiem un augstas klases pigmentiem.  Plastmasas iepakojums kalpos kā spēļu materiāls ne tikai bērniem, bet arī pieaugušajiem. Iepakojumu var izmantot arī, lai veidotu un radītu..
1,65€
Bez nodokļa: 1,36€
Akvareļkrāsas "VILCIENIŅŠ" 9 krāsas,  bez otas Akvareļu krāsas, pussausās, izgatavotas pamatā no dabiskiem komponentiem un augstas klases pigmentiem.  Plastmasas iepakojums kalpos kā spēļu materiāls ne tikai bērniem, bet arī pieaugušajiem. Iepakojumu var izmantot arī, lai veidotu un..
1,60€
Bez nodokļa: 1,32€
Akvareļkrāsas "ZIVTIŅA" 9 krāsas, bez otas
Akvareļkrāsas "ZIVTIŅA" 9 krāsas, bez otas Akvareļu krāsas, pussausās, izgatavotas pamatā no dabiskiem komponentiem un augstas klases pigmentiem.  Plastmasas iepakojums kalpos kā spēļu materiāls ne tikai bērniem, bet arī pieaugušajiem. Iepakojumu var izmantot arī, lai veidotu un radītu d..
1,31€
Bez nodokļa: 1,08€
Akvareļkrāsas 30mm, 12 krāsas
Akvareļkrāsas 30mm, 12 krāsas. ..
1,33€
Bez nodokļa: 1,10€