Sveicināts viesi! Jūs varat autorizēties vai reģistrēties.

Otas

Otas
Skatīt kā:
Saraksts
Režģis
Skatīt vienlaicīgi:
Kārtošanas secība:
Apaļa ota no kazas matiem Nr10
 Apaļa ota no kazas matiem Nr10 Ota no kazas matiem paredzēta krāsošanai. Nav noapaļota galiņa. Ota gandrīz nesaliekas konusā, tāpēc nedaudz sliktāk klājas krāsa nekā ar otu ar ponija matiem. Paredzēta lietošanai ar ūdens krāsām: akvarelis, guaša, līmes. ..
1,93€
Bez nodokļa: 1,60€
Apaļa ota no kazas matiem NR2
Apaļa ota no kazas matiem Nr2   Ota no kazas matiem paredzēta krāsošanai. Nav noapaļota galiņa. Ota gandrīz nesaliekas konusā, tāpēc nedaudz sliktāk klājas krāsa nekā ar otu ar ponija matiem. Paredzēta lietošanai ar ūdens krāsām: akvarelis, guaša, līmes. ..
0,37€
Bez nodokļa: 0,31€
Apaļa ota no kazas matiem Nr3
Ota no kazas matiem paredzēta krāsošanai. Nav noapaļota galiņa. Ota gandrīz nesaliekas konusā, tāpēc nedaudz sliktāk klājas krāsa nekā ar otu ar ponija matiem. Paredzēta lietošanai ar ūdens krāsām: akvarelis, guaša, līmes. Diamerts - 2,9 мм. Augstums -  16 мм. Apaļa ..
0,43€
Bez nodokļa: 0,35€
Apaļa ota no kazas matiem Nr4
Apaļa ota no kazas matiem Nr4 Ota no kazas matiem paredzēta krāsošanai. Nav noapaļota galiņa. Ota gandrīz nesaliekas konusā, tāpēc nedaudz sliktāk klājas krāsa nekā ar otu ar ponija matiem. Paredzēta lietošanai ar ūdens krāsām: akvarelis, guaša, līmes. ..
0,61€
Bez nodokļa: 0,50€
Apaļa ota no kazas matiem Nr5
Apaļa ota no kazas matiem Nr5 Ota no kazas matiem paredzēta krāsošanai. Nav noapaļota galiņa. Ota gandrīz nesaliekas konusā, tāpēc nedaudz sliktāk klājas krāsa nekā ar otu ar ponija matiem. Paredzēta lietošanai ar ūdens krāsām: akvarelis, guaša, līmes. ..
0,72€
Bez nodokļa: 0,60€
Apaļa ota no kazas matiem Nr6
Apaļa ota no kazas matiem Nr6 Ota no kazas matiem paredzēta krāsošanai. Nav noapaļota galiņa. Ota gandrīz nesaliekas konusā, tāpēc nedaudz sliktāk klājas krāsa nekā ar otu ar ponija matiem. Paredzēta lietošanai ar ūdens krāsām: akvarelis, guaša, līmes. ..
0,92€
Bez nodokļa: 0,76€
Apaļa ota no kazas matiem Nr7
Apaļa ota no kazas matiem Nr7 Ota no kazas matiem paredzēta krāsošanai. Nav noapaļota galiņa. Ota gandrīz nesaliekas konusā, tāpēc nedaudz sliktāk klājas krāsa nekā ar otu ar ponija matiem. Paredzēta lietošanai ar ūdens krāsām: akvarelis, guaša, līmes. ..
1,17€
Bez nodokļa: 0,97€
Apaļa ota no kazas matiem Nr8
Apaļa ota no kazas matiem Nr8 Ota no kazas matiem paredzēta krāsošanai. Nav noapaļota galiņa. Ota gandrīz nesaliekas konusā, tāpēc nedaudz sliktāk klājas krāsa nekā ar otu ar ponija matiem. Paredzēta lietošanai ar ūdens krāsām: akvarelis, guaša, līmes. ..
1,38€
Bez nodokļa: 1,14€
Apaļa ota no kazas matiem Nr9
Apaļa ota no kazas matiem Nr9 Ota no kazas matiem paredzēta krāsošanai. Nav noapaļota galiņa. Ota gandrīz nesaliekas konusā, tāpēc nedaudz sliktāk klājas krāsa nekā ar otu ar ponija matiem. Paredzēta lietošanai ar ūdens krāsām: akvarelis, guaša, līmes. ..
1,71€
Bez nodokļa: 1,41€
Apaļa ota no ponija matiem NR1
Apaļa ota no ponija matiem NR1 Otiņa no ponija “matiem”,paredzēta noformēšanas darbiem. Nav ar asu galu. Labi uzsūc un atdod krāsu. Lieliski notur savu formu, neizplūst. Paredzēta darbam ar ūdenī šķīstšām krāsām, tādam kā: akvareļu krāsas,guaša krāsas, tempera krāsas u.c. Ļoti la..
0,43€
Bez nodokļa: 0,36€
Apaļa ota no ponija matiem Nr10
Radošuma noslēpumi jāsāk mācīties jau no agras bērnības. Ponija ota- tā ir prece, kura palīdzēs bērnam atklāt sev kaut ko jaunu ..
3,45€
Bez nodokļa: 2,85€
Apaļa ota no ponija matiem NR2
Apaļa ota no ponija matiem NR3 Otiņa no ponija “matiem”,paredzēta noformēšanas darbiem. Nav ar asu galu. Labi uzsūc un atdod krāsu. Lieliski notur savu formu, neizplūst. Paredzēta darbam ar ūdenī šķīstšām krāsām, tādam kā: akvareļu krāsas,guaša krāsas, tempera krāsas u.c.   Ļoti ..
0,46€
Bez nodokļa: 0,38€
Apaļa ota no ponija matiem NR3
Apaļa ota no ponija matiem NR3 Otiņa no ponija “matiem”,paredzēta noformēšanas darbiem. Nav ar asu galu. Labi uzsūc un atdod krāsu. Lieliski notur savu formu, neizplūst. Paredzēta darbam ar ūdenī šķīstšām krāsām, tādam kā: akvareļu krāsas,guaša krāsas, tempera krāsas u.c.   ..
0,55€
Bez nodokļa: 0,45€
Apaļa ota no ponija matiem NR4
Apaļa ota no ponija matiem NR4 Otiņa no ponija “matiem”,paredzēta noformēšanas darbiem. Nav ar asu galu. Labi uzsūc un atdod krāsu. Lieliski notur savu formu, neizplūst. Paredzēta darbam ar ūdenī šķīstšām krāsām, tādam kā: akvareļu krāsas,guaša krāsas, tempera krāsas u.c.   ..
0,80€
Bez nodokļa: 0,66€
Apaļa ota no ponija matiem NR5
Apaļa ota no ponija matiem NR5 Otiņa no ponija “matiem”,paredzēta noformēšanas darbiem. Nav ar asu galu. Labi uzsūc un atdod krāsu. Lieliski notur savu formu, neizplūst. Paredzēta darbam ar ūdenī šķīstšām krāsām, tādam kā: akvareļu krāsas,guaša krāsas, tempera krāsas u.c.   Ļoti ..
1,15€
Bez nodokļa: 0,95€